Témou seminára budú PAVÚKY a HADY, ich spoločné znaky a odlišnosti a konkrétni predstavitelia. Jonathan Hardy predstaví aj niekoľko prípadov hmyzu.

Dr. Jonathan Hardy príde už po štvrtý raz na Slovensko. Vždy v nás zanechal silný dojem svojou dôslednosťou, hlbokými znalosťami a skúsenosťami. Vo februári 2015 prednášal o liekoch zo skupiny hmyzu a matridoniálnych liekoch, v novembri 2015 o skupine cicavcov a vo februári 2017 o morských liekoch a mäkýšoch. Materiály z týchto troch pôvodných seminároch si budú môcť účastníci kurzu počas celého víkendu zakúpiť.

V priebehu troch dní sa naučíme, aké sú hlavné témy pavúkov a hadov, ktoré sú ich spoločné znaky a ako ich odlíšime. Naučíme sa aj odlišovať jednotlivé lieky z týchto dvoch skupín. Uvidíme aj niekoľko nových prípadov hmyzu. Účastníci dostanú bohaté materiály s témami týchto skupín liekov, o ktorých budeme hovoriť.

Miesto: prednášková miestnosť EKONOMICKEJ UNIVERZITY,  Dolnozemská 1, 852 35 Bratislava. Z Bajkalskej ulice sa tam dostanete autobusom 98. Vystúpte na prvej zastávke za mostom cez Dunaj. Na opačnej strane cesty ako je zastávka je Ekonomická univerzita.

Ubytovanie: Ak máte záujem o ubytovanie, môžete si objednať ubytovanie za znížené skupinové ceny v hoteli ASTON, na Slovenskej zdravotníckej univerzite, v hoteli ECHO a v hosteli LEMON. Vždy je potrebné povedať moje meno – MUDr. Vladimír Petroci alebo firmu PETROCI s.r.o. Máme dohodnuté nižšie ceny s týmito zariadeniami, okrem Slov. zdrav. univerzity.

Časový plán:
08. 06. 2018: od 12.00 do 18.30 hod. (od 11:00 začína prezentácia účastníkov)
09. 06. 2018: od 9.00 do 18.30 hod.
10. 06. 2018: od 9.00 do 14.00 hod.

Poplatok za seminár:
3-dňový seminár: 95
,- EUR. Študenti SAKH, členovia SKH, SLHS, ČHA a ČLHS majú zľavu 10 €.

Prihlášky na seminár: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.