Mottom Loiusa Kleina bolo a stále je, že neexistuje niečo ako “malý” liek. Podľa neho by všetky lieky mali mať rovnaký status. Jeho záujem o rozšírenie našej materie mediky a zameranie sa na menej známe lieky bolo začiatkom skutočnej cesty za objavmi a krásnymi prípadmi pacientov. Rozvoj homeopatickej materie mediky je veľká vec, ale mať veľa možností môže byť pre niekoho príliš náročné. Ako sa vysporiadať so všetkými tými možnosťami a vybrať si tú najlepšiu? "To je presne to, čo učím. Teším sa na praktické vysvetlenia a na to ako sa podelím o svoje poznatky, aby ste mohli mať rovnako fantastické výsledky vo svojej praxi." 

Louis Klein pripravil pre nás zaujímavé a veľmi užitočné témy. Reč bude o minerálnych, rastlinných aj živočíšnych liekov. Tešiť sa môžeme na esencie jednotlivých orchideí, čeľade Poaceae a Solanaceae, nové vzťahy medzi miazmami a štádiami periodickej tabuľky či priame predpisovanie minerálnych liekov. 

Hlavné témy seminára

  • Rastlinné čeľade Zygophyllaceae, Poaceae, Solanaceae​
  • Esencia ​jednotlivých orchideí - ​pomocou ​Compendia Orchideí - zoznamu ​orchideí s dôležitými ​esenciami a informáciami ​​
  • ​Ťažisko ​odoberania prípadu
  • ​Priame predpisovanie minerálnych solí
  • ​Nezvyčajné prípady zvieracích liekov​
  • ​Norovirus a jeho chronické dôsledky​, Spirochéty, Borrelia a ďalšie
  • ​Important Actinobacteria Nosodes In Chronic Heart Disease
  • Dynamický vzťah medzi miazmami a štádiami periodickej tabuľky prvkov - nové spojenia

Organizácia

Termín: 03.- 05.11. 2017
Miesto: Ekonomická univerzita (Dolnozemská 1, 852 35 Bratislava).

Časový plán: Piatok 03.11.2017 začneme registráciou od 11.00, prednášky budú od 12.00 do 18.00 s dvoma krátkymi prestávkami. Sobota 04.11.2017 od 9.00 do 18.00 s prestávkou na obed v čase 13.00 - 14.30. V nedeľu 05.11.2017 od 9.00 do 14.00.

Z hotela Nivy alebo Echo sa tam dostanete autobusom 98, ktorý ide cez Bajkalskú ulicu. Vystúpte na prvej zastávke za mostom cez Dunaj. Na opačnej strane cesty ako je zastávka je Ekonomická univerzita.
Ubytovanie

Ubytovanie si každý zabezpečuje sám. Odporúčame tieto ubytovacie zariadenia, s ktorými máme dohodnuté nižšie ceny (okrem SZU):

Hotel Aston, www.hotelaston.sk, odporúčame tento kvalitný 4 hviezdičkový hotel, kt. sa nachádza hneď vedľa budovy COOP Produkt, v kt. sú základné semináre. V piatok, sobotu a nedeľu je nižšia cena 45 € (bez raňajok a parkovania, je to cena za izbu, je jedno, či bude ubytovaná 1 alebo 2 osoby) alebo 55 € na jedného (už aj s raňajkami (12€) a parkovaním (12€). Aby ste dostali tieto ceny, musíte sa odvolať na moje meno - Dr. Vladimír Petroci alebo našu firmu - PETROCI s.r.o., pretože máme dohodu s hotelom). Od pondelka do štvrtku je naša znížená cena cena bez raňajok a parkovania 65 € za izbu. Je variant zníženej ceny, v ktorej sú už zahrnuté raňajky a parkovanie.

Hostel Lemon, Exnárova 18, Matúš Kraus, 0918 575 443, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. www.hostellemon.sk (na tejto stránke je kontakt na majiteľov, nie na prevádzkovateľa a ceny sú oficiálne, nie naše). Hostel je čistý, je v Ružinove a má veľmi výhodné ceny: od 12 do 25 €, podľa toho, či sú na izbe 4, 3 alebo dve osoby (pri dvoch je cena 15 € na jedného) alebo je človek sám na izbe (cca 25 €).

Hotel Echo, (blízko hotela Nivy, dohodnuté nižšie ceny: 25 € za jednotku, 30 € za dvojku, 40 € za trojposteľovú izbu. 

Hotel Nivy - www .hotel-nivy.sk, dohodnutá cena 50 € za izbu, či už je obsadená 1 alebo 2 osobami.

Slovenská zdravotnícka univerzita na Kramároch, Limbová ulica (oproti Fakultnej nemocnici) - http://www.szu.sk/index.php?id=156

- kontakt pani Fančová: 02/59370 684, Jana Penevová tel.: 02/59370 672. Ceny: 12 - 30 €, podľa typu izby a obsadenosti 1 alebo 2 ľuďmi. Odporúčame pozrieť si cenník na vyššie uvedenom linku. (Samozrejme, náš seminár nie je oficiálna akcia SZU.)

Účastnícky poplatok: Poplatok za seminár je 95 €. Členovia SKH, SLHS, ČHA, ČLHS majú zľavu 10 €. Študenti SAKH majú vstup na základe semestrálnych platieb.
Prihlášky na seminár: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.