Homeopatia sa do ruského Petrohradu dostala v dvadsiatych rokoch 19. storočia prostredníctvom doktora Adama, ktorý bol známym Hahnemanna a viedol s ním korešpondenciu. Medzi prvých lekárov praktizujúcich homeopatiu patrili aj Dr. Šering a Dr. Bižel, ktorí tiež prekladali Hahnemannove práce do ruštiny.

 

PRÍRODA NÚTI AUSTRÁLČANOV K VZÁJOMNEJ POMOCI.

V homeopatii bez hraníc Manon Bruins-Maathuis pomocou internetu a webcamery navštevuje homeopatov po celom svete. Tentokrát je na návšteve u Patricie Hatherly v austrálskom štáte Queensland, ktorý bol postihnutý záplavami.

V homeopatii bez hraníc Manon Bruins-Maathuis pomocou internetu a webcamery navštevuje homeopatov po celom svete. V prvom rozhovore je na návšteve v Izraely a rozpráva sa s homeopatkou - Rivka Klein-de Graaf, ktorá pracuje a žije v Modi'in ( Izrael).

 

V druhom rozhovore homeopatie bez hraníc Manon Bruins- Maathuis pomocou internetu a webcamery navštevuje homeopatov na celom svete. Tentokrát zašla do Teheránu, hlavného mesta Iránu, k lekárovi - homeopatovi Aghanoor Sadeghimu.