Ak vám záleží na rozvoji alternatívnej medicíny, môžete ju podporiť tým, že venujete 2% zo svojej už zaplatenej dane z príjmu. Cieľom Slovenskej komory homeopatov je podpora a rozvíjanie homeopatie na Slovensku a presadzovanie legislatívnych zmien, aby aj v našej krajine vznikla oficiálna možnosť pracovať ako naturálny terapeut.

Bohužiaľ, kvôli procesnej chybe nie sme tohto roku zaradení medzi prijímateľov 2%. Preto Vás poprosíme poukázať 2% v prospech našej partnerskej organizácie Slovenskej lekárskej homeopatickej spoločnosti, ktorá podobne ako my pracuje na podpore a rozvoji homeopatie na Slovensku. Peniaze teda pôjdu na rovnaký účel - na rozvoj homeopatie.

Postačí, ak personálnemu oddeleniu alebo Vašej účtovníčke predložíte nasledovné údaje:

Obchodné meno alebo názov: Slovenská lekárska homeopatická spoločnosť
Sídlo - obec, PSČ, ulica, číslo: Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08, Súťažná 1125/15
Právna forma: Občianske združenie
IČO/SID: 17315221

Ako jednotlivci toho veľa nezmôžeme, ale ako skupina máme veľkú šancu rozšíriť homeopatiu na Slovensku medzi veľké množstvo ľudí. Každý z nás môže pomôcť:

- príspevkom 2% zo svojej už zaplatenej dane z príjmu,
- oslovením svojich blízkych, priateľov, obchodných partnerov o možnosti podpory homeopatie formou 2% zo zaplatenej dane z príjmu za rok 2017

Prehľadne uvedené potrebné tlačivá pre zamestnanca, fyzickú osobu a právnickú osobu nájdete na tomto odkaze:

Ďakujeme za Vašu podporu. Spolu dokážeme viac!

MUDr. Vladimír Petroci
predseda Slovenskej komory homeopatov
www.komorahomeopatov.sk

V prípade záujmu stať sa priaznivcom Komory homeopatov, prejdite prosím na túto stránku: https://www.komorahomeopatov.sk/registracia-sympatizantov-homeopatie