Pri príležitosti Svetového týždňa povedomia o homeopatii, ktorý sa koná každoročne v apríli, sme pre vás pripravili prednášky, ktoré sa budú konať vo viacerých mestách na Slovensku.

Svetový týždeň povedomia o homeopatii je udalosť, ktorá sa koná každý rok pri príležitosti narodenia Samuela Hahnemanna 10.apríla.

Počas tohto týždňa homeopati po celom svete informujú verejnosť o efektívnej, rýchlej a bezpečnej homeopatickej liečbe. Vo viacerých krajinách organizujú verejné podujatia, besedy a prednášky, ktoré sú vždy venované konkrétnej téme z oblasti homeopatie. Minuloročný svetový týždeň povedomia bol venovaný homeopatii pre seniorov. Tento rok je pozornosť zameraná na homeopatickú pomoc v tehotenstve a počas pôrodu. Homeopatia je bezpečným riešením pre toto významné obdobie každej ženy. Pomáha prežiť tehotenstvo zdravo a rodiť prirodzene.

Slovenská komora homeopatov v rámci Svetového týždňa povedomia o homeopatii pripravila pre širokú verejnosť prednášky o homeopatii a jej možnostiach, ktoré sa budú konať v apríli vo viacerých mestách na Slovensku.

Čo sa na prednáške dozviete?

• ako homeopatická terapia prebieha v praxi
  • v akých prípadoch sa dá aplikovať a kde sú jej hranice
  • akým spôsobom pracuje homeopat a aké prostriedky pri svojej práci využíva
  • praktické tipy, ako si pomôcť doma v náhlych situáciách – spoznáte 6 užitočných homeopatík
  • a ďalšie zaujímavosti, ktoré ste o homeopatii možno nevedeli

Tešíme sa na stretnutia s Vami!