• Slovenská komora homeopatov

  SKH je profesné združenie homeopatov na Slovensku. Vznikli sme 15.08.2007 v Bratislave a máme viac ako 200 členov. Našimi členmi sú profesionálni homeopati a študenti homeopatie. Vedieme tiež zoznam priaznivcov homeopatie.
 • Cieľom komory

  je podpora a rozvíjanie aktivít v oblasti homeopatie na Slovensku, vzdelávanie homeopatov, publikačná činnosť, presadzovanie legislatívnych zmien pre definovanie práce homeopata a ochrana činnosti homeopatov.
 • Záujmy našich členov a homeopatie

  zastupujeme nielen na Slovensku ale aj na európskej a medzinárodnej úrovni. Sme členmi Medzinárodnej rady pre homeopatiu ICH, Európskej centrálnej rady homeopatov ECCH a World Homeopathy Awareness Organisation WHAO.
 • 1
 • 2
 • 3
 • O SKH
Medzinárodnej rady pre homeopatiu ICH
ICH International Council For Homeopathy
Európskej centrálnej rady homeopatov
ECCH European Central Council of Homoepaths
World Homeopathy Awareness Organisation
WHAO World Homeopathy Awareness Organisation

Dr. Yogesh Sehgal z Indie zavíta opäť do Bratislavy. V dňoch 5.- 8 októbra 2018 sa s nami opäť podelí o svoje prípady z praxe a najnovšie poznatky v Sehgalovej metóde. 

Súčasťou seminára budú aj praktické vyšetrenia naživo, ktoré sa budú konať v pondelok 8.10.2018 od 9.00 do 15.00 hod. 

Témy: 
Veľa rýchlych tipov na predpis. 
Tipy na odlíšenie liekov. 
Liečba rakoviny – ukážky prípadov. 
Videá detských pacientov. 
Lieky z rubriky “Hopeful” (plný nádeje).

Časový plán: Seminár je trojdňový. Začneme v piatok ráno registráciou od 11.00. Prednášky začnú od 12.00, do 18.00, v sobotu 9.00 – 18.00, v nedeľu od 9.00 do 14.00. V pondelok bude praktická časť – tri živé prípady, od 9.00 do 15.00.

Miesto: Ekonomická univerzita, Dolnozemská 1, Bratislava.

Účastnícky poplatok: Poplatok za seminár je 95 €. Členovia SKH, SLHS, ČHA, ČLHS majú zľavu 10 €. Študenti SAKH majú vstup na základe semestrálnych platieb.

Praktická časť: Dr. Yogesh Sehgal vyšetrí troch pacientov pred študentami. Táto praktická časť bude v budove COOP Produkt, Mliekarenská 10, Bratislava, od 9.00 do 15.00. Poplatok pre študentov je 25 € na tento deň.

PRIHLÁŠKY: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Mobil: +421-948–27 28 29

Pre viac informácií o organizácii seminára a možnosti ubytovania navštívte stránku https://www.akademiahomeopatie.sk/event/dr-yogesh-sehgal/

Počas celého trvania seminára bude k dispozícii na predaj odborná homeopatická literatúra. 

 

dobromat

Anketa

Pomohla Vám homeopatia?
Odporučili by ste homeopatiu svojim blízkym a priateľom?
Regenračné centrum

Facebook